Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Osbługa informatyczna firm czy konieczna?
Jest Ci potrzebny Osbługa informatyczna firm do obsługi informatycznej do biznesu?

Obsługa informatyczna firm oferuje szereg korzyści dla przedsiębiorstwa. Pomagają firmom chronić dane i zapobiegać ich utracie. Na przykład, poprzez wdrożenie planu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, zmniejszają ryzyko cyberataków i mogą pomóc w ochronie przed próbami phishingu. Ponadto usługi te zapewniają solidne protokoły bezpieczeństwa i szkolenie zespołu.

AIR zapewnia obsługę informatyczną firm

AIR Technology Services oferuje wsparcie techniczne dla komputerów stacjonarnych, sieci i serwerów. W rzeczywistości są w stanie obsłużyć wszystko, co jest okablowane. Oferują również programy rozwoju zawodowego i szkolenia. Oferują również wbudowany coaching, formatywne i sumatywne oceny systemów i instrukcji oraz wyniki na poziomie ucznia.

SNR GITS

SNR GITS świadczy usługi IT dla firm dla Departamentu Obrony (DOD) i innych agencji rządowych. Usługi te zapewniają zarządzanie i wiedzę techniczną w celu wspierania aplikacji, sprzętu, infrastruktury i systemów. Usługi te są świadczone za pośrednictwem różnych środków kontraktowych, w tym kontraktów IDIQ. Oprócz kompleksowej obsługi IT dla firm, SNR GITS świadczy również szereg usług zarządzanych dla rządu.

SNR GITS zostało zakupione przez SkyePoint Decisions, Inc, spółkę zależną Arrowpoint Corporation, firmy z siedzibą w Ashburn, VA. W ramach transakcji SkyePoint nabył wszystkie aktywa SNR GITS, w tym DLA JETS, Army RS3 i ITES-3S, a także SNR IT service for companies.

Flare Partner

W szybko zmieniającym się świecie cyfrowym Twój zespół bezpieczeństwa potrzebuje partnera, który pomoże mu dotrzymać kroku. Na szczęście Flare jest właśnie takim partnerem. Firma z Montrealu posiada sprawdzoną technologię, która proaktywnie monitoruje ciemne i czyste strony internetowe pod kątem zagrożeń. Wykorzystując zaawansowane techniki sztucznej inteligencji (AI) i zaufany system gromadzenia danych, oprogramowanie Flare pomaga organizacjom chronić ich reputację i dane przed ryzykiem cybernetycznym. Dzięki platformie SaaS, Flare może pomóc Ci usprawnić procesy związane z bezpieczeństwem cybernetycznym, jednocześnie poprawiając widoczność i przejrzystość.

Flare Capital Partners zainwestował w higi, firmę, która zrewolucjonizowała świadczenie opieki zdrowotnej dzięki rozwiązaniom angażującym opartym na danych. Flare połączył siły z wieloma organizacjami opieki zdrowotnej, aby uczynić higi miejscem docelowym dla zdrowia. Firma stworzyła platformę internetową, która daje konsumentom bezprecedensowy dostęp do dostawców usług zdrowotnych i sprzedawców w ich sąsiedztwie.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]