Odzyskiwanie danych w zdolna .

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli chcesz odzyskać utracone lub usunięte dane z Androida, powinieneś użyć narzędzia do odzyskiwania danych Androida. Wiele z tych programów pozwoli Ci na podgląd danych, które chcesz odzyskać. Można również wybrać, aby wybrać wszystkie pliki lub określonej kategorii. Programy te są wystarczająco elastyczne, aby pracować z wieloma różnymi typami plików. Pozwalają one wybrać pliki według nazwy, podświetlenia, a nawet partii wybrać. Mają również narzędzia, które pozwalają na przesyłanie danych z komputera do Androida. Możesz podłączyć telefon do komputera przez USB i użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby przenieść swoje dane.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane na swoim urządzeniu z Androidem, Free Android Data Recovery może być w stanie je odzyskać. Darmowe oprogramowanie jest przeznaczone do odzyskiwania plików, które zostały utracone z różnych powodów, w tym rootowania, wirusów, aktualizacji i pobierania. Ten program jest łatwy w użyciu i nie wymaga pozwolenia na rootowanie.

Oprogramowanie pomoże Ci odzyskać różne materiały plikowe, w tym obrazy, filmy, audio i inne. Nie wymaga żadnej wcześniejszej wiedzy, a jego łatwy w obsłudze interfejs sprawi, że odzyskanie utraconych danych będzie dla Ciebie banalnie proste. Korzystanie z programu wymaga trzech prostych kroków: podłączenia telefonu do komputera, zidentyfikowania urządzenia i rozpoczęcia skanowania.

Free Android Data Recovery działa na większości modeli Androida. Jednak niektóre funkcje mogą być ograniczone. Najlepiej przetestować go przed zakupem. Znajdziesz darmowe wersje niektórych programów do odzyskiwania danych, takich jak EaseUS MobiSaver i Recoverit. Darmowe wersje tych narzędzi są przeznaczone dla zwykłych użytkowników, ale wyniki odzyskiwania mogą nie być w 100% dokładne.

Free Android Data Recovery to darmowe narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android, które może pomóc w przywróceniu usuniętych tekstów, kontaktów i dzienników połączeń. Dodatkowo może odzyskać wiadomości e-mail, dokumenty i inne. Jest kompatybilny z ponad 6,000 urządzeń z systemem Android. Obsługuje wszystkie popularne systemy operacyjne i urządzenia, a interfejs użytkownika jest przyjazny dla użytkownika.

Innym darmowym narzędziem do odzyskiwania danych z systemu Android jest EaseUS MobiSaver. Może pomóc w odzyskaniu usuniętych plików i tworzeniu kopii zapasowych istniejących plików na urządzeniach z systemem Android na komputerze. Darmowa wersja pozwala również na podgląd plików, które można odzyskać.

iMyFone D-Back

Jeśli straciłeś dane na urządzeniu z systemem Android, oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back jest doskonałym rozwiązaniem do odzyskiwania usuniętych i brakujących plików. Może odzyskać dane ze wszystkich rodzajów urządzeń mobilnych, w tym zepsutych lub ceglanych. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i oferuje 24/7 wsparcie klienta.

Obsługuje odzyskiwanie danych z kart wewnętrznych i SD. Oprogramowanie do odzyskiwania danych umożliwia również podgląd plików przed odzyskaniem. Działa na urządzeniach zrootowanych, jak i niezrootowanych. Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest w 100% bezpieczne dla Twojego urządzenia i obsługuje wiele różnych typów plików. Pozwala również na eksport danych do komputera.

iMyFone D-Back jest łatwy w użyciu i może odzyskać usunięte pliki bez rootowania lub korzystania z kopii zapasowych. Działa na większości urządzeń i platform z systemem Android. Proces odzyskiwania może zająć trochę czasu, ale oprogramowanie oferuje również bezpłatną wersję próbną, więc możesz ją najpierw wypróbować.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android może również odzyskać usunięte filmy i pliki multimedialne. Pomimo swojej prostoty, jest wysoce zalecany dla każdego, kto stracił dane na swoim urządzeniu z systemem Android. Jego wielość funkcji sprawia, że jest to jedna z najlepszych opcji na rynku.

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważny plik ze swojego urządzenia z systemem Android, oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android może pomóc Ci odzyskać go szybko i łatwo. Możesz odzyskać usunięte pliki zarówno z pamięci wewnętrznej telefonu, jak i z karty SD/TF. To potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych jest również kompatybilne z kontami iCloud i iTunes. I, może odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp na urządzeniach z systemem Android bez tworzenia kopii zapasowej telefonu.

Aby skorzystać z oprogramowania, wystarczy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Po podłączeniu, zostaniesz poproszony o wybranie plików, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, zostaniesz poproszony o wybranie lokalizacji, w której pliki są przechowywane. Po znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, możesz je następnie wybrać i nacisnąć przycisk przywracania.

Dr. Fone

Odzyskiwanie danych Android to proces, który można przeprowadzić za pomocą oprogramowania, które może odzyskać usunięte pliki z urządzenia z systemem Android. Możliwe jest przywrócenie utraconych danych, takich jak kontakty, zdjęcia, filmy i dokumenty, za pomocą tego oprogramowania. Możesz użyć tego oprogramowania zarówno na telefonach i tabletach z systemem Android. W rzeczywistości możliwe jest nawet odzyskanie danych z pudełek telewizyjnych i innych urządzeń z systemem Android, jeśli masz dostęp root.

Aby wykonać odzyskiwanie danych Androida, musisz najpierw włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Można to zrobić, postępując zgodnie z określonymi wskazówkami w oprogramowaniu. Następnie musisz dotknąć siedem razy informacji „Build”. Po tym musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Następnie możesz użyć Dr. Fone do zarządzania danymi Androida.

Oprócz możliwości odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, Dr. Fone może również odzyskać dane z kopii zapasowych systemu iOS. Chociaż nie jest tak wszechstronny jak aplikacja Dr. Fone, jest wygodniejszy niż korzystanie z dwóch różnych programów. Korzystanie z darmowej wersji programu jest dobrym sposobem na sprawdzenie, czy działa on dla Twojego urządzenia przed zakupem pełnej wersji.

W związku z tym, że smartfony stały się bardziej niezawodne, mogą one cierpieć na różne problemy. Niestety, utrata danych jest częstym zjawiskiem. W niektórych przypadkach smartfony mogą się nawet zepsuć, co oznacza, że wszystkie Twoje dane zostaną utracone na zawsze. Jednak dzięki nowemu oprogramowaniu Wondershare Dr. Fone możesz teraz łatwo odzyskać usunięte dane z uszkodzonego urządzenia.

W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, ten program jest w stanie przywrócić dane w sposób, który nie powoduje utraty danych. Możesz również wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, jeśli Twój telefon jest zakorzeniony, ponieważ oprogramowanie umożliwia odzyskiwanie plików z zakorzenionych telefonów.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to jeden z najprostszych sposobów na odzyskanie utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać pliki zarówno z pamięci wewnętrznej jak i zewnętrznych kart microSD. Obsługuje różne typy plików, w tym zdjęcia, filmy i wiadomości. Pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem.

Po zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, będziesz musiał podłączyć urządzenie do komputera przez USB. Aby to zrobić, powinieneś włączyć debugowanie USB w swoim urządzeniu z systemem Android. Dzięki temu program będzie mógł zweryfikować odcisk palca klucza RSA z Twojego urządzenia. Po wykonaniu tych czynności wybierz tryb USB „Media device(MTP)”. Podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB i ponownie uruchom EaseUS MobiSaver.

To oprogramowanie ma wysoki wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu utraconych danych. Ma również prosty proces instalacji. Ze względu na swoją prostotę i wskaźnik sukcesu, EaseUS MobiSaver jest doskonałym wyborem dla osób, które nie są pewne, jak odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Program z łatwością przeskanuje utracone pliki i przywróci je. Obsługuje większość popularnych telefonów z systemem Android, więc nie będziesz musiał się martwić o problemy z kompatybilnością, gdy będziesz go używać.

Innym powodem, dla którego EaseUS MobiSaver jest dobrą opcją odzyskiwania danych, jest jego zdolność do odzyskiwania utraconych plików multimedialnych. Może również odzyskać usunięte pliki bezpośrednio z urządzenia. Działa również na urządzeniach z systemem iOS. To oprogramowanie jest bezpłatne do pobrania i może być używane w ciągu kilku minut. Jego prędkość jest imponująca, a będziesz mógł pobrać 60MB w ciągu zaledwie jednej minuty. Będziesz mógł również odzyskać utracone SMS-y i kontakty dzięki EaseUS MobiSaver.

FoneLab

FoneLab Android Data Recovery to program, który pozwala odzyskać dane z urządzeń z systemem Android. Wymaga on jednak, abyś najpierw zakorzenił swoje urządzenie z Androidem. Następnie będziesz mógł korzystać z aplikacji. Następnie możesz wybrać rodzaj danych, które chcesz odzyskać. Po wybraniu danych, kliknij przycisk „Odzyskaj”, aby zapisać je na komputerze.

FoneLab jest bardzo łatwy w użyciu. Jest łatwy do zainstalowania na komputerze. Po zainstalowaniu i uruchomieniu go, możesz podłączyć swoje urządzenie z systemem Android do komputera. Po udanym połączeniu, zostaniesz przedstawiony z listą wszystkich usuniętych danych. Następnie możesz je zaznaczyć, kliknąć „Odzyskaj” i wybrać lokalizację, w której chcesz zapisać dane. FoneLab może odzyskać różne rodzaje danych, w tym listy kontaktów, teksty, dzienniki połączeń i zdjęcia.

FoneLab Android Data Recovery jest aplikacją płatną. Program współpracuje z różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym z tabletami, smartfonami. Możesz pobrać darmową wersję, jeśli nie chcesz wydawać na nią pieniędzy. Oprogramowanie jest jednak łatwe w użyciu i jest kompatybilne z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android. Możesz łatwo odzyskać usunięte dane za pomocą FoneLab Android Data Recovery.

FoneLab Android Data Recovery jest bardzo łatwy w użyciu, a jego wszechstronny interfejs ułatwia tworzenie kopii zapasowych danych i przywracanie ich na inne urządzenie. Możesz nawet odzyskać dane na starszych wersjach systemu Android, co oznacza, że może działać na Twoim urządzeniu. Możliwe jest odzyskanie usuniętych treści tekstowych i zdjęć z prawie każdego urządzenia z systemem Android. Musisz tylko mieć zainstalowany model telefonu i system operacyjny przed użyciem.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]