Odzyskiwanie danych jaka efektywność? jakie są wartości.

złamany pendrive odzyskiwanie danych 5 Najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych na Androida

Jeśli chcesz odzyskać utracone dane z telefonu z systemem Android, możesz pobrać oprogramowanie do odzyskiwania danych Android. Program zapyta o lokalizację, w której chcesz zapisać odzyskane pliki. Gdy to zrobisz, możesz przywrócić dane z telefonu z systemem Android. Te programy są łatwe w użyciu i mają świetne wskaźniki odzyskiwania. Co więcej, są one bezpłatne do pobrania i użycia.

Recuva

Jeśli straciłeś cenne dane ze swojego urządzenia z systemem Android, możesz pobrać oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android i użyć go, aby je odzyskać. Oprogramowanie przeskanuje wybraną przez Ciebie lokalizację dla danych i pokaże Ci pliki, które odzyska w trzech różnych kolorach. Pliki oznaczone na zielono są bezpieczne do przywrócenia; pliki oznaczone na żółto są częściowo uszkodzone; a pliki oznaczone na czerwono są poważnie uszkodzone.

Recuva to potężny program, który odzyskuje utracone dane z większości urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki, a także pliki, które zostały sformatowane. Obsługuje również odzyskiwanie danych z nowo sformatowanych dysków i uszkodzonych dysków. Wykorzystuje głębokie skanowanie, aby zlokalizować nawet najbardziej zakopane pliki.

Chociaż Recuva jest znana ze swojej szybkości, jest również bardzo skuteczna. Interfejs i funkcje są bardzo przyjazne dla użytkownika, nawet dla nowicjuszy. Mimo że jest skierowany do bardziej technicznych użytkowników, jest wystarczająco prosty, aby przeciętny użytkownik mógł się nim poruszać. Posiada również bezpłatną wersję próbną przez ograniczony czas.

Aby użyć Recuva, musisz najpierw włączyć debugowanie USB w swoim telefonie z Androidem. Następnie zostaniesz poproszony o przyznanie programowi dostępu do telefonu jako Super użytkownik. Wybierz odpowiedni przycisk, a następnie kliknij przycisk Dalej. W kolejnym kroku będziesz mógł wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po przeskanowaniu plików, oprogramowanie wyświetli je na ekranie. Jeśli nie jesteś pewien, czy pliki mogą zostać przywrócone, możesz wyświetlić ich podgląd i wybrać je.

AirMore

AirMore to potężne i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android. Może odzyskać wszystkie rodzaje plików z urządzeń z systemem Android, w tym historię połączeń, kontakty, pliki multimedialne i dokumenty. To oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi urządzeniami i podąża za prostym trzyetapowym procesem odzyskiwania. Jego funkcja podglądu pomaga zobaczyć, czy pliki są możliwe do odzyskania, zanim przystąpisz do ich odzyskiwania. Co więcej, AirMore nie wycieka żadnych danych podczas procesu skanowania.

To oprogramowanie jest dostępne zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS. Najlepszą częścią tego narzędzia jest to, że jest bezpieczny i całkowicie bezpłatny. Inną godną uwagi zaletą tego oprogramowania jest jego zdolność do szybkiego i łatwego odzyskiwania utraconych plików. Działa na urządzeniach z systemem Android, a także na kartach SD. Darmowa wersja oferuje 15GB pamięci masowej.

Obsługuje różne nośniki pamięci, w tym karty SD, karty microSD i pamięć wewnętrzną. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych lub sformatowanych danych, a także z telefonów z czarnymi ekranami, wirusami i uszkodzonymi ekranami. Ponadto posiada rozbudowany system zabezpieczeń i działa na wielu formatach plików. Pozwoli Ci również na podgląd odzyskanych danych i rozróżnienie między usuniętymi i istniejącymi plikami.

Na koniec AirMore pozwala na zarządzanie plikami, w tym zdjęciami i filmami. Działa ze wszystkimi głównymi przeglądarkami i obsługuje różne typy danych. Posiada również opcję przesyłania plików do Google Drive.

iMyFone D-Back

D-Back to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które umożliwia przywrócenie utraconych danych ze wszystkich rodzajów urządzeń z systemem Android, w tym tych, które zostały zakorzenione. Jest również w stanie odzyskać dane z różnych nośników pamięci, takich jak pamięć wewnętrzna, karta SD, karta TF i flash. Pozwala również na eksportowanie utraconych danych do komputera.

Obiecuje, że odzyskanie usuniętych plików będzie łatwe i szybkie, i to robi. Obsługuje odzyskiwanie danych dla wielu typów plików i jest w 100% bezpieczny w użyciu. Istnieje jednak kilka wad tego oprogramowania, w tym jego długi czas odzyskiwania i niekompatybilność z innymi programami. Na szczęście iMyFone D-Back Android Data Recovery jest dostępny w wersji próbnej, więc możesz go wypróbować przed dokonaniem zakupu.

Po pierwsze, iMyFone D-Back może pomóc odzyskać usunięte dane nawet z urządzeń, które przeszły reset fabryczny. To oprogramowanie do odzyskiwania danych działa poprzez wykorzystanie pliku bazy danych do odzyskania danych z urządzenia. Po wybraniu pliku do odzyskania, program rozpocznie skanowanie urządzenia. Możesz wyświetlić podgląd wyników skanowania w ciągu minuty.

D-Back jest również bezpieczny dla Twojego urządzenia. Nigdy nie było ani jednego przypadku, w którym to oprogramowanie przypadkowo usunęło coś lub zamurowało telefon. Możesz wybrać jedną z kilku opcji odzyskiwania usuniętych plików, w tym standardowe odzyskiwanie danych z systemu Android, odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu lub przywracanie kopii zapasowej.

Tenorshare UltData

Jeśli straciłeś wszystkie ważne pliki na urządzeniu z systemem Android, Tenorshare UltData dla Androida może je odzyskać. Jego prosty i szybki proces skanowania odzyskuje pliki niemal natychmiast. Pozwala również na podgląd odzyskanych plików. Obsługuje wiele przypadków użycia i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android.

Dzięki Tenorshare UltData for Android możesz odzyskać utracone dane na Androida bez rootowania telefonu. Po pobraniu oprogramowania wystarczy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą funkcji debugowania USB. Po podłączeniu, aplikacja przeskanuje urządzenie i pozwoli na podgląd utraconych danych.

Jeśli usunąłeś zdjęcia i wiadomości ze swojego smartfona, Tenorshare UltData może pomóc Ci je odzyskać. Może nawet odzyskać wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej. I, działa zarówno na kartach wewnętrznych, jak i SD. Możesz odzyskać pliki ze wszystkich wersji systemu Android, w tym Android 4.4 Kitkat. Niezależnie od tego, czy Twoje pliki zostały usunięte przypadkowo, czy z powodu awarii systemu, UltData może pomóc Ci je odzyskać.

Tenorshare UltData for Android jest w 100% bezpieczny w użyciu. Może odzyskać większość utraconych danych w ciągu kilku minut. Możesz także pobrać bezpłatną wersję demonstracyjną, aby wypróbować oprogramowanie. Ale wersja demo ma ograniczoną funkcjonalność.

EaseUS MobiSaver dla Androida

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS MobiSaver dla Androida jest wyposażone w szereg funkcji, które sprawiają, że jest to przydatne narzędzie pomagające odzyskać dane z urządzeń z systemem Android. Jest intuicyjny w użyciu i posiada jasne instrukcje na ekranie. Posiada również wysoki stopień bezpieczeństwa, co czyni go dobrym rozwiązaniem do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android.

EaseUS MobiSaver jest łatwy w użyciu i pozwala użytkownikom odzyskać usunięte lub sformatowane pliki za pomocą kilku kliknięć. Może również odzyskać dane z uszkodzonych kart SD, a nawet może odzyskać pliki po ataku wirusa. Aplikacja ma również bezpłatną wersję próbną, dzięki czemu można ją przetestować przed zakupem. Wersja próbna jest w pełni funkcjonalna i wolna od błędów lub wirusów.

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub uszkodziłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, EaseUS MobiSaver jest najlepszym narzędziem do ich odzyskania. Może odzyskać usunięte pliki, zdjęcia, filmy, dokumenty, dzienniki połączeń i inne. I jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi markami Androida.

Chociaż EaseUS MobiSaver to obiecujący wybór do tworzenia kopii zapasowych danych, nie jest on przeznaczony dla każdego. Podczas gdy darmowa wersja próbna oprogramowania może być wystarczająca do tworzenia kopii zapasowych danych, pełna wersja kosztuje 49,95 USD. Dołączone są do niej dożywotnie aktualizacje oprogramowania.

Wiertło tarczowe 4

Kiedy musisz odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android, użyj Disk Drill. To oprogramowanie przeskanuje pamięć wewnętrzną telefonu i kartę SD w poszukiwaniu utraconej zawartości. Aplikacja wykorzystuje niezawodne algorytmy odzyskiwania danych, aby przywrócić utracone dane. Może nawet uzyskać dostęp do pamięci wewnętrznej, jeśli masz zakorzenione urządzenie. To oprogramowanie obsługuje każde urządzenie z systemem Android 2.3+ i ostatnie wersje macOS. Otrzymuje również częste aktualizacje.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest bezpłatne do pobrania. To narzędzie jest łatwe w użyciu i obsługuje ponad 400 formatów plików. Jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi typami plików, w tym audio, wideo i dokumenty. Jego interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu. Pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem. To pozwala odzyskać tylko te pliki, które są naprawdę potrzebne.

Inną przydatną funkcją tej aplikacji do odzyskiwania danych jest możliwość wyboru różnych dysków do odzyskania. Główne okno aplikacji pokazuje listę dysków, a użytkownik może wybrać, który dysk ma zostać odzyskany. Wyniki skanowania można zapisać, wstrzymać i ponownie uruchomić. Dodatkowo program ten zawiera również funkcje pomagające w tworzeniu obrazów kopii zapasowych oraz zarządzaniu bad sectorami.

Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi montowalnymi urządzeniami, w tym kartami pamięci i dyskami twardymi. Można przywrócić usunięte partycje. Dane można odzyskać nawet wtedy, gdy partycja została sformatowana. Disk Drill to dobry wybór, jeśli musisz odzyskać utracone dane.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]