Odzyskiwanie danych która efektywność? jakie są koszty.

złamany pendrive odzyskiwanie danych 5 Najlepszych programów do odzyskiwania danych na Androida

Android odzyskiwanie danych to narzędzie, które zostało zaprojektowane, aby pomóc odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzenia z systemem Android. Program ten posiada prosty i łatwy w obsłudze interfejs, który pomoże Ci szybko znaleźć usunięte pliki. Ponadto, program ten ma również zdolność do odzyskiwania danych z uszkodzonych urządzeń, takich jak czarne ekrany i złamane ekrany.

Tenorshare Android Data Recovery

Tenorshare Android Data Recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z pamięci telefonu z systemem Android. Wymaga kabla USB i jest kompatybilny z większością telefonów z Androidem, w tym z nowszym Androidem 12. Za pomocą tego programu można nawet odzyskać utracone zdjęcia. Oprogramowanie przeskanuje pamięć wewnętrzną telefonu i pokaże, które pliki należy przywrócić.

Tenorshare Android Data Recovery jest dostępny do pobrania w sklepie Google Play. Po pobraniu oprogramowania zostaniesz poproszony o udzielenie zgody na dostęp programu do Twojego urządzenia. Zostaniesz również poproszony o zaakceptowanie Polityki Prywatności. Po tym, zostaniesz przedstawiony z kilkoma opcjami odzyskiwania, każdy z krótkim opisem. Kiedy skończysz, będziesz mógł podejrzeć odzyskane pliki.

W przeciwieństwie do niektórych innych narzędzi do odzyskiwania danych, Tenorshare Android Data Recovery jest kompatybilny z systemem Windows, więc nie musisz się martwić o problemy z kompatybilnością. Jest kompatybilny z systemem Windows 10, 8.1 i 7. Można go nawet zainstalować na urządzeniach OEM. Powinieneś jednak wiedzieć, że darmowa wersja oprogramowania może tylko podglądać pliki. Jeśli nie przesłałeś nowych danych nad usuniętymi plikami, oprogramowanie może nie być w stanie ich odzyskać. Jeśli nie uda Ci się odzyskać plików, będziesz musiał zakupić pełną wersję programu.

Tenorshare Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z telefonów z systemem Android. Obsługuje wiele systemów operacyjnych Android, w tym Android 7.0. Obsługuje również różne rodzaje odzyskiwania plików, w tym muzykę, dokumenty, zdjęcia i filmy. Możliwe jest odzyskanie danych z urządzeń z systemem Android za pomocą kabla USB lub połączenia bezprzewodowego.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Pierwszym krokiem w Broken Android Data Recovery jest podłączenie urządzenia do komputera. Robi się to za pomocą kabla USB OTG. Pozwala to na podłączenie telefonu do myszy lub klawiatury i zdalne sterowanie nim. Pozwala również na bezprzewodowe przesyłanie plików. Ta metoda może być skuteczna w odzyskiwaniu utraconych lub usuniętych plików.

Po podłączeniu urządzenia można rozpocząć pobieranie oprogramowania do odzyskiwania plików. Po zainstalowaniu aplikacji wybierz typ plików, które chcesz odzyskać z urządzenia. Możesz wybrać cały system plików lub tylko określone typy plików. Następnie należy wybrać nazwę i model urządzenia z systemem Android. Po tym należy kliknąć na opcję z napisem „Zgadzam się ze wszystkimi warunkami”. Gdy już to zrobisz, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wejść do trybu pobierania.

Broken Android Data Recovery ma czysty interfejs i przyzwoity projekt. Jest również zaprojektowany jako tylko do odczytu, więc nie będzie wyciekać ani zmieniać danych Androida. Przywróci wszystkie pliki, które są dostępne. Tak długo, jak masz kabel USB, możesz łatwo przenieść odzyskane dane na swój komputer.

Broken Android Data Recovery ma wiele innych funkcji, które sprawiają, że jest to doskonała opcja do odzyskiwania danych z uszkodzonych telefonów z systemem Android. Jedną z najbardziej przydatnych funkcji tego narzędzia jest możliwość przywrócenia zdjęć z uszkodzonych urządzeń. Po przeskanowaniu urządzenia możesz wybrać typy plików, które chcesz odzyskać.

Inną cechą Broken Android Data Recovery jest to, że ma możliwość przywrócenia uszkodzonego ekranu, a także może eksportować kontakty, wiadomości tekstowe, wiadomości WhatsApp i inne pliki. Ma również możliwość odzyskania dokumentów i plików multimedialnych. Ta aplikacja może również naprawić uszkodzone telefony Samsung Galaxy, w tym modele Galaxy S i Galaxy Tab.

AirMore Android Data Recovery

Jeśli straciłeś lub usunąłeś ważne pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, odzyskiwanie danych AirMore Android może pomóc Ci przywrócić je w kilku prostych krokach. To oprogramowanie działa na prawie wszystkich urządzeniach z systemem Android, w tym Samsung, LG, HTC i innych. Program ma trzyetapowy proces odzyskiwania i obsługuje wiele różnych formatów plików.

Odzyskuje utracone pliki na urządzeniach z systemem Android zarówno z karty SD jak i pamięci wewnętrznej. Może również odzyskać dane z uszkodzonych lub uszkodzonych wodą urządzeń. Inną wielką cechą AirMore jest jego zdolność do odzyskiwania danych nawet z mocno zmienionych plików. Jest bezpieczny w użyciu i posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Ponadto, AirMore działa również z urządzeniami z systemem Windows. Po pobraniu programu, można rozpocząć odzyskiwanie danych.

AirMore Android jest dostępny w kilku językach i jest całkowicie darmowy do pobrania. Jest również bezpieczny w użyciu i obsługuje różne rodzaje pamięci masowej. Może również odzyskać dane z dokumentów i plików multimedialnych. Obsługuje również wiele różnych systemów operacyjnych, w tym Android, iPhone i iPad.

W przypadku bezpłatnej wersji próbnej można odzyskać do 500 MB danych. Korzystając z tego oprogramowania, można również odzyskać utracone zdjęcia. Ponadto, może odzyskać usunięte pliki. Oferuje również podgląd odzyskanych plików. Może również rozróżnić usunięte i istniejące pliki, co jest ważne, jeśli próbujesz odzyskać informacje z urządzenia z systemem Android.

Kolejną cechą AirMore Android Data Recovery jest to, że obsługuje prawie 12 różnych formatów plików. Obsługuje również kopie zapasowe Google. Możesz eksportować pliki do kilku formatów, w tym CSV, HTML i VCF.

Eassos Android Data Recovery

Eassos Android Data Recovery to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które obsługuje ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android. Pomaga odzyskać wszystkie rodzaje utraconych danych, w tym kontakty, zdjęcia, dokumenty i inne. Program działa zarówno na wbudowanej pamięci masowej, jak i na karcie SD.

Program posiada kilka przydatnych funkcji, w tym możliwość podglądu plików przed próbą ich odzyskania. Pozwala również wybrać pliki do odzyskania za pomocą prawego przycisku myszy. Po wybraniu plików, można je skopiować do innej lokalizacji. Program utrzymuje również z ustawienia folderu docelowego w partycji, która doświadczyła utraty danych.

Eassos Recovery to dobre darmowe rozwiązanie do odzyskiwania wszelkiego rodzaju plików, w tym dokumentów, zdjęć i innych. Jest łatwy w użyciu i pomaga odzyskać pliki, które zostały przypadkowo usunięte, sformatowane lub utracone. Naprawia również utracone partycje. Jest przeznaczony dla wszystkich poziomów użytkowników, w tym początkujących. Oprogramowanie działa w systemie Windows 7 i wyżej i jest kompatybilne zarówno z systemami 32-bitowymi, jak i 64-bitowymi.

Eassos Android Data Recovery pozwala również odzyskać usunięte pliki z zewnętrznych kart SD. Jeśli masz kartę pamięci, możesz zapisać sesję odzyskiwania na komputerze i odzyskać pliki później. Proces skanowania jest powolny, ale odzyskuje usunięte pliki. Oprogramowanie pozwala również na podgląd plików odzyskanych z urządzenia.

FonePaw Android Data Recovery

FonePaw Android Data Recovery to program, który jest w stanie odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, w tym z karty pamięci, karty SIM i pamięci wewnętrznej. Zaawansowane możliwości skanowania tego programu pozwalają odzyskać dane, które zostały utracone lub usunięte z urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie obsługuje wiele różnych formatów plików i obsługuje przetwarzanie równoległe. Jest bardzo skuteczny w odzyskiwaniu utraconych danych z urządzeń z systemem Android.

FonePaw Android Data Recovery to darmowe oprogramowanie, które można zainstalować na komputerze z systemem Windows. Użytkownicy mogą testować funkcje oprogramowania przez 30 dni. Po zakończeniu okresu próbnego powinni zarejestrować oprogramowanie, aby korzystać z jego pełnych możliwości. Wersja próbna obejmuje sześć różnych urządzeń i pozwala użytkownikom na podgląd odzyskanych danych przed zapłaceniem.

Chociaż FonePaw Android Data Recovery ma reputację jednego z najskuteczniejszych programów do odzyskiwania danych dla Androida, ma pewne ograniczenia. Na przykład, może nie być w stanie odzyskać dużych plików. Ponadto, używa dużo zasobów systemowych. A ponieważ nie produkuje danych dziennika, możesz nie być w stanie zobaczyć wszystkich plików, które odzyskuje.

Aplikacja FonePaw jest przeznaczona do skanowania wielu urządzeń jednocześnie. Jest również w stanie odzyskać dane z niereagujących urządzeń. Program obsługuje ponad sześć tysięcy różnych modeli smartfonów i systemów operacyjnych od 2.3 do 9.0. Jest również w stanie odzyskać usunięte dane na niereagujących urządzeniach. Aplikacja wykorzystuje kompleksowe przetwarzanie równoległe do identyfikacji brakujących danych.

Kolejną zaletą FonePaw Android Data Recovery jest to, że jest w stanie odzyskać dane po resecie fabrycznym. Jest to częsty problem, z którym boryka się wiele osób, gdy przypadkowo zresetują swoje urządzenie. Nawet jeśli FonePaw ostrzega użytkowników, że dane zostaną usunięte, wiele osób nie czyta drobnego druku.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]